Ви увійшли як Гость
Група "Гости"Вітаю Вас Гость!
Сб, 20.04.2024, 00:29
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ходорівська балачка » Загальний » Про сайт. » Пропозиції, зауваження. (Все, про роботу сайту.)
Пропозиції, зауваження.
khodorivДата: Чт, 26.03.2009, 19:52 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 115
Нагороди: 4
Статус: Offline
У цьому розділі я хотів би прочитати Ваші пропозиції, настанови, нарікання, що до роботи, дизайну сайту.
Все, що технічно можливе, буду старатися втілить в життя.
І тому розгляну і прийму до уваги кожне Ваше повідомлення.
Надіюся, що з Вашою, друзі, допомогою зробимо дійсно класний сайт міста Ходорова і втремо носа якимось там "Однокласникам".
Чекаю на зауваження.....

hello
 
khodorivДата: Пт, 24.04.2009, 10:30 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 115
Нагороди: 4
Статус: Offline
Ніби ще ніхто до Вас не жалівся. Може інет тормозить...
Знаєте як пишуть під кришечкою - "Спробуйте ще"...
Але добре що получилося.
Вітаю!!! Ви з нами!!! biggrin
 
AnchelДата: Нд, 11.04.2010, 22:04 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Статус: Offline
а можна таку пропозицію? створити такий розділ як "останні оновлення"(там фото чи ше шось, інформація), якщо звичайно оновлення на сайті часто виконуються...
 
khodorivДата: Пн, 12.04.2010, 08:54 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 115
Нагороди: 4
Статус: Offline
О новлення виконуються не часто, від випадку до випадку.
Робота над сайтом займає трохи часу, якого завжди мало.
Тому чи є потреба щось нове створювати, потім в нього постійно вносити інформацію. cry
 
SkamsДата: Ср, 12.01.2011, 22:24 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Нагороди: 0
Статус: Offline
Насамперед вітаю усіх нас з тим, що такий сайт все ж таки існує. Це не може не тішити. happy Хочу попросити адміністрацію навідуватись сюди доволі часто, це важливо). А ще бажаю вашому сайту солідного відвідування (це також важливо)))
 
ЄвдокимДата: Пт, 13.10.2017, 10:45 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Статус: Offline

Цитата
Для зв’язку з адміністрацією ресурсу перейдіть по даному лінку:  khodoriv@meta.ua

Написав я листа адміністратору сайту, але прийшла відповідь про те, що адресу не знайдено!!? 
Прохання виправити цю ситуацію.
 
Ходорівська балачка » Загальний » Про сайт. » Пропозиції, зауваження. (Все, про роботу сайту.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Малеча - ресурс для сучасних батьків Від свята до свята! Українські пісніПиши українською Allsoft.ru - магазин софта Переводчик онлайн Test your Internet connection speed at Speedtest.net Баннера на заказ. Программы на SoftPortal.com Пчеловодство и апитерапия. Доктор Пчела. favicon.ru
Всі права захищено, адміністрація сайту не несе відповідальність за дії користувачів та може не поділяти думки дописувачів.
Використання матеріалів з даного сайту, можливе, лише при умові розміщення гіперпосилання на ресурс: www.khodoriv.at.ua