Ви увійшли як Гость
Група "Гости"Вітаю Вас Гость!
Вт, 19.03.2024, 07:56
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Таня, Volodja  
Ходорівська балачка » Форум нашого міста » Життя міста Ходорова » Підприємства, підприємці. (Хто? Що і по скільки?...)
Підприємства, підприємці.
khodorivДата: Вт, 17.03.2009, 20:04 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 115
Нагороди: 4
Статус: Offline
Хто? Що і по скільки?...
 
maxiyДата: Пт, 22.03.2013, 19:57 | Повідомлення # 2
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Статус: Offline
оСкільки не маю прав для створення теми запитаюся тут. Як щодо роботи в місті Ходорів. Зокрема цікавить робота в леоні. Автобуси бачу і далі їздять. Цікавить їхграфік. Чи їздять вони відповідно до змін роботи. Зокрема коли вони виїзджають зранку.А коли приїзджають  у вечері.Як пройти там співбесіду на леоні, або на що зверають увагу в анкеті. І накінець чи приймають на роботу з околиць ходорова?
 
khodorivДата: Пт, 22.03.2013, 21:02 | Повідомлення # 3
Admin
Група: Администраторы
Повідомлень: 115
Нагороди: 4
Статус: Offline
Питання цікаве.
Але відповіді нема.
Думаю потрібно сісти в автобус і під'їхати на завод і все там розпитати.
Потім я Вам відкрию доступ і Ви докладно по поличках усім розкажете.
Успіхів!
 
nazar2012Дата: Ср, 17.07.2013, 12:19 | Повідомлення # 4
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Статус: Offline
ДОПОМОЖІТЬ! Обіцяли роботу в будівельній фірмі в Ходорові. На жаль, номер телефону я загубив, а власника фірми звати Мирослав. Кому, що відомо  дайте мені знати. Дякую.
 
maxiyДата: Вт, 22.10.2013, 18:25 | Повідомлення # 5
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Статус: Offline
Скажіть, а чи можна винайняти квартиру в м. Ходорові (проживаю не в Ходорові)? Хтось цим займається?

Додано (22.10.2013, 18:25)
---------------------------------------------
Так хтось підкаже чи можливо винайняти квартиру чи ні. Знаю в Новому Роздолі таке можливо, а чим Ходорів гірший. Мені треба якраз для роботи, бо немає транспорту так швидко доїхати, чи так пізно повернутися назад.

 
Ходорівська балачка » Форум нашого міста » Життя міста Ходорова » Підприємства, підприємці. (Хто? Що і по скільки?...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Малеча - ресурс для сучасних батьків Від свята до свята! Українські пісніПиши українською Allsoft.ru - магазин софта Переводчик онлайн Test your Internet connection speed at Speedtest.net Баннера на заказ. Программы на SoftPortal.com Пчеловодство и апитерапия. Доктор Пчела. favicon.ru
Всі права захищено, адміністрація сайту не несе відповідальність за дії користувачів та може не поділяти думки дописувачів.
Використання матеріалів з даного сайту, можливе, лише при умові розміщення гіперпосилання на ресурс: www.khodoriv.at.ua