Ви увійшли як Гость
Група "Гости"Вітаю Вас Гость!
Пн, 19.04.2021, 17:21
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSS

Меню сайту

Нас відвідали

Зараз на сайті

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Святкуємо разом

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Анекдот дня

Наше місто

Пошук YouTube

Форма входу

Пошук

Курс валют НБУ

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Друзі сайту

SPEED TEST NET

Відправити СМС

Відправити СМС МТСВідправити СМС БілайнВідправити СМС КиївстарВідправити СМС Лайф

Міні-чат

Статистика

Налаштування операційної системи Linux (Ubuntu)

Налаштування операційної системи Linux здійснюється на прикладі Ubuntu, оскільки вона є найбільш розповсюдженою серед Linux-систем.

Щоб налаштувати підключення за допомогою широкосмугового протоколу PPPoE (Point-to-point protocol over ethernet) Вам необхідно виконати наступні дії:

1. Відкрийте меню "Програми" -> "Стандартні" -> "Термінал" ("Приложения" -> "Стандартные" -> "Терминал", "Applications" -> "Accessories" -> "Terminal"):

2. У щойно відкритому терміналі введіть команду sudo pppoeconf, як зображено нижче, та натиснітьEnter:

УВАГА! Для виконання команди sudo pppoeconf від суперкористувача (root) з'явиться запит для вводу пароля непривілейованого користувача. Введіть цей пароль та натисніть Enter.

3. У діалоговому вікні "ВСІ ПРИСТРОЇ ЗНАЙДЕНО?" ("ВСЕ УСТРОЙСТВА НАЙДЕНЫ?", "ALL DEVICES FOUND?") з'явиться безпосередньо програма налаштування підключення, яка відобразить усі знайдені мережеві пристрої. У більшості випадків розпізнаються усі мережеві інтерфейси і жодних додаткових дій робити не потрібно. Для продовження натисніть "Так" ("Да", "Yes"):

4. У діалоговому вікні "СКАНУВАННЯ ПРИСТРОЇВ" ("СКАНИРОВАНИЕ УСТРОЙСТВА", "SCANNING DEVICE")відобразиться процес пошуку активного мережевого адаптера і доступність через нього сервера РРРоЕ-автентифікації:

УВАГА! Якщо система відобразить діалогове вікно з помилкою "НЕ З'ЄДНАНО" ("ПОДКЛЮЧЕНИЕ НЕ ВЫПОЛНЕНО", "NOT CONNECTED"), необхідно перевірити чи активний мережевий адаптер та чи кабель правильно підключений до нього:

5. У діалоговому вікні "ПОПУЛЯРНІ ПАРАМЕТРИ" ("ПОПУЛЯРНЫЕ ПАРАМЕТРЫ", "POPULAR OPTIONS") виникне запит, чи бажаєте Ви використати опції defaultroute (автоматично додає маршрут по замовчуванню), noauth (не потребує від автентифікації PPPoE сервера) та видалити опціюnodetach. В більшості випадків ці дії потрібні для успішного підключення, тому натисніть "Так" ("Да", "Ok"):

УВАГА! Якщо система відобразить діалогове вікно "ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЗМІН" ("ПОДТВЕРЖДЕНИЕ ИЗМЕНЕНИЙ", "OKAY TO MODIFY"), це свідчить про те, що у Вас вже налаштоване підключення і система питає чи потрібно перезаписати існуючі налаштування. Для підтвердження натисніть"Так" ("Да", "Yes"):

6. У діалоговому вікні "ВВЕДІТЬ ЛОГІН" ("ВВЕДИТЕ ИМЯ ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ", "ENTER USER NAME") введіть логін, який наданий Вам при оформленні Заяви-замовлення, та натисніть "Гаразд" ("Ок", "Ок"):

7. У діалоговому вікні "ВВЕДІТЬ ПАРОЛЬ" ("ВВЕДИТЕ ПАРОЛЬ", "ENTER PASSWORD") введіть пароль, який наданий Вам при оформленні Заяви-замовлення, та натисніть "Гаразд" ("Ок", "Ок"):

8. У діалоговому вікні "ВИКОРИСТАННЯ PEER DNS" ("ИСПОЛЬЗОВАНИЕ PEER DNS", "USE PEER DNS") Вас запитає, чи хочете Ви, щоб система автоматично використовувала адреси DNS-серверів, виданих провайдером при підключенні. Для підтвердження натисніть "Так" ("Да", "Yes"):

9. У діалоговому вікні "ПРОБЛЕМА ОБМЕЖЕННЯ MSS" ("ПРОБЛЕМА С ОГРАНИЧЕННЫМ MSS", "LIMITED MSS PROBLEM") для уникнення можливих проблем з підключенням, пов'язаних із специфікою обладнання, рекомендується обмежити розмір MSS до 1452 байт (технічний параметр стека TCP/IP). Для підтвердження натисніть "Так" ("Да", "Yes"):

10. У діалоговому вікні "ГОТОВО" ("ВЫПОЛНЕНО", "DONE") Вас запитає, чи потрібно автоматично підключати це з'єднання при кожному завантаженні Вашого комп'ютера. Для підтвердження, натисніть "Так" ("Да", "Yes"); для відмови - "Ні" ("Нет", "No"):

11. У діалоговому вікні "ВСТАНОВИТИ ЗЄДНАННЯ" ("УСТАНОВИТЬ СОЕДИНЕНИЕ", "ESTABLISH A CONNECTION"), натисніть"Так" ("Да", "Yes"), якщо Ви бажаєте, щоб підключення до Інтернету відбулося зараз. Для відмови натисніть "Ні" ("Нет", "No"):

12. Якщо усі налаштування були проведені коректно, Ви побачите діалогове вікно "З'ЄДНАННЯ ІНІЦІАЛІЗОВАНО" ("ПОДКЛЮЧЕНИЕ ИНИЦИАЛИЗИРОВАНО", "CONNECTION INITIATED") з повідомленням про успішне встановлення з'єднання з Інтернетом. Для завершення натисніть "Гаразд" ("Ок", "Ок"):

13. При успішному підключенні до мережі Інтернет у виводі команди ifconfig з'явиться новий мережевий інтерфейс "ppp0":

* Керувати PPPoE підключенням можна за допомогою наступних команд:

sudo poff dsl-provider - розірвати PPPoE підключення;

sudo pon dsl-provider - встановити PPPoE підключення;

plog - перевірити статус PPPoE підключення.

УВАГА! Якщо вивід команди plog містить записи типу "CHAP authentication succeeded", то це свідчить про те, що автентифікація пройшла успішно:

УВАГА! Якщо вивід команди plog містить записи типу "CHAP authentication failed", то це свідчить про те, що автентифікація не пройшла успішно, у зв'язку з невірним введенням логіну або паролю:

* Інформацію про логін та пароль можна переглянути та змінити за допомогою команди sudo nano /etc/ppp/pap-secrets.

Малеча - ресурс для сучасних батьків Від свята до свята! Українські пісніПиши українською Allsoft.ru - магазин софта Переводчик онлайн Test your Internet connection speed at Speedtest.net Баннера на заказ. Программы на SoftPortal.com Пчеловодство и апитерапия. Доктор Пчела. favicon.ru
Всі права захищено, адміністрація сайту не несе відповідальність за дії користувачів та може не поділяти думки дописувачів.
Використання матеріалів з даного сайту, можливе, лише при умові розміщення гіперпосилання на ресурс: www.khodoriv.at.ua